?

Log in

No account? Create an account
veselanayka

Весела наука - це лабораторія наукових розваг!

Наша місія - прищеплювати дітям інтерес до науки!www.veselanauka.com

Previous Entry Share Next Entry
Семінари у лютому-2011!!!
lusik
lusik_olusik wrote in veselanauka
При вивченні наук приклади корисніші за правила.
І. Ньютон
  З лютого 2011 року розпочинаємо серію довгоочікуваних наукових семінарів для дітей.

Увага! На семінар "Багатомірний світ" залишился місця тільки на 13 лютого!

Місце проведення: "Розумна ресторація", (м. Театральна, вул. Пушкінська, 9а, вхід з двору)

Час: 12.00

 
Тривалість: 1 год

Вартість: 75 грн

12-13 лютого,
11.00 - «Багатомірний світ» (6-13 років) -  Дізнайтеся більше про чарівний світ полімерів, що оточують нас скрізь: синтетичні тканини, плівки, будівельни матеріали, нейлонові колготки та дитячі підгузки... Але не тільки це: чи знаєте ви, що усі тканини людського тіла - це також полімери? Вивчаймо властивості складних речовин через низку цікавих дослідів: бездонний стакан, штучний сніг, кульки-невидимки, зникаючий стаканчик, тверда рідина, силікатні водорості, полімерні черв'яки та слизовий монстр у подарунок.
 
 
19-20 лютого, 11.00  -  «Хімія на кухні» (8-13 років) - Процес куховарення - це в першу чергу ті ж самі хімічні реакції. Цікавинки, які можна відтворити на кожній кухні: вибухова суміш, індикатори з холодильника, клей з молока, гарячий лід, як надути кульку незвичним способом та інше.

26-27 лютого, 11.00 -   «Професор Кулька» (6-13 років) - Пізнаємо фізичні закони за допомогою звичайної повітряної кульки: як надути кульку за допомогою пляшки, як примусити кульки цілуватися, колюче ліжко для кульки, шашлик з кульки та інші досліди, а також майстер-клас із твістингу (виготовлення фігур з кульок).
 

Увага! У зв'язку з тим, що кількість місць обмежена, прохання реєструватися на семінари завчасно за телефоном: 353-28-68.
 Наш сайт:  www.veselanauka.com