?

Весела наука - це лабораторія наукових розваг!

Наша місія - прищеплювати дітям інтерес до науки!www.veselanauka.com

Social capital

  • less than 10
Name:
Veselanauka
Location:
Website:
Membership:
Open
Posting Access:
Anybody , Moderated
Description:
Весела наука, научные семинары для детей,дитячий День народження,навчання, детские развлечения,
«Весела наука» - це лабораторія наукових розваг. Ми пропонуємо дітям заглибитись у світ цікавих дослідів та експериментів!Пізнати незвичайні властивості простих речей. Наша мета – прищепипи дітям любов до науки, навчити їх дивуватись та досліджувати те, що їм здається незрозумілим:

- Чому корабель не тоне?
- Чи може вода текти вгору?
- Чому літак літає, а людина - ні?
- Чи буває сніг літом?
- Як зробити батарейку з лимону?
- Чому Космос чорний?
- Чи буває тверда рідина?

Відповіді на ці та подібні питання діти отримають у процесі пізнавальних шоу-семінарів, які наші інструктори поведуть у зручному для вас місці: у вашій школі, центрі раннього розвитку, місцях сімейного відпочинку. (інформацію про місця проведення відкритих виступів шукайте на нашому сайті www.veselanauka.com )

Крім того, ми пропонуємо цікаві шоу-програми святкування Дня Народження, Хеллоуина, Нового Року та інших тематичних свят.

Під час новорічних свят ви можете замовити нашего Діда Мороза зі Снігуронькою! Вони зроблять новорічне поздоровлення ваших дітей незабутнім та чарівним. Тільки наш Дід Мороз на ваших очах зробить сніг, лід та принесе справжню зимову холоднечу!

Весела наука, веселые праздники для детей., детские праздники, детский День Рождения, детский досуг, научные семинары для детей, развитие детей

Social capital

  • less than 10

Statistics